"Výlety za zážitky"

S námi žádný cíl není nedosažitelný...

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak vše funguje?

Na stránce "Výlety" si vyberete výlet a poté i termín, který se Vám zamlouvá. Pak stačí jen vyplnit kontaktní formulář, který najdete pod popisem výletu a my se Vám nejpozději do 24 hodin ozveme. Potvrdíme Vám místo na zájezdu a zašleme fakturu k úhradě za výlet. Cca týden před odjezdem na výlet Vám pošleme přesný čas odjezdu a nástupní místo, příp. další potřebné informace k výletu. A pak už stačí jen dorazit v domluvený čas na odjezdové místo a užít si výlet.

Je možné objednat výlet i telefonicky?

Ano, samozřejmě je možné nás kontaktovat i telefonicky a to na tel.: 607 734 386.

Odkud se odjíždí na výlety?

Zpravidla vyrážíme ze Štípy a Zlína. Ale jelikož se specializujeme na menší skupiny a pro přepravu využíváme naši partnerskou Minibusovou dopravu CupákBus s kapacitou 17 míst, snažíme se vždy vyjít vstříc Vašim požadavkům a i na místě odjezdu se s Vámi domluvit.

Mám otázky k výletu, jak Vás mohu kontaktovat?

Vaše otázky rádi zodpovíme telefonicky na tel. 607 734 386 nebo emailem, který můžete poslat na info@cupakovatravel.cz . Kontaktovat nás můžete i přes kontaktní formulář, který najdete zde.

Co vše je v ceně zájezdu zahrnuto?

U každého výletu se snažíme vždy přesně popsat, co cena zahrnuje. Vždy je to doprava minibusem, služby průvodce nebo technický doprovod, drobné občerstvení na cestu (nápoj + snack). Většinou je v ceně výletu zakalkulované i vstupné na navštívené atrakce. Pokud to tak není, vždy to máte uvedeno v kolonce "Cena nezahrnuje" a v kolonce "Vstupné" najdete informace o tom, kolik by případné vstupné stálo.

Co když se výlet zruší?

Pokud by se kapacita výletu nenaplnila a my ho museli zrušit, budeme Vás kontaktovat. V případě, že budete mít výlet už zaplacený, je absolutní samozřejmostí vrácení plné částky zpět na Váš účet. Jedinou výjimkou je zájezd do Osvětimy, u kterého se platí vstupenky do muzea předem. V tomto případě, bychom řešili náhradní termín výletu.

Jsme skupina přátel/firemní kolektiv a zaujal nás některý z výletů, ale nevyhovuje nám termín.

Jelikož spolupracujeme s Minibusovou dopravou CupákBus, jsme schopni Vám zajistit zájezd i pro menší skupinku (ideálně 12-16 osob) přesně podle Vašich přání a představ. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Nenašli jste odpověď na svou otázku, neváhejte nás kontaktovat: