Poznejte adventní Brno

Termín: 12.12.2020 (sobota)

Cena: 390 Kč/os.

Cena zahrnuje: dopravu minibusem, služby průvodce, drobné občerstvení na cestu (nápoj + snack)

Program výletu:

Odjezd v 11.00 hod. ze Zlína, přejezd do Brna. Zde si projdeme historické centrum města, navštívíme adventní trhy, případně využijeme čas k nákupu dárků v obchodech v centru města nebo v nedaleké obchodní galerii Vaňkovka.
"Brněnské Vánoce jsou letos jiné. To zásadní ale nechybí. Náměstí Svobody rozsvítil vánoční strom, letos 14 metrů vysoká jedle z bílovického polesí. Vánoční strom je již tradičně i na Zelném trhu a Moravské náměstí opět zdobí oblíbené vánoční kolo. Halouzkův betlém našel opět svoje místo na Dominikánském náměstí. Adventní a vánoční atmosféru dotváří také bohatá světelná i další výzdoba centra města. Brněnské centrum je tak tím pravým místem pro procházku s blízkými a nasátím předvánoční atmosféry." 
Odjezd z Brna v 18.00 hod.

Adventní tématické prohlídky - Kláštery v Brně

V rámci výletu do Brna je možné se zúčastnit i komentované prohlídky "Kláštery v Brně", kterou organizuje Turistické informační centrum v Brně.

Cena: 120 Kč/os., 60 Kč/dítě, student, senior 65+

Délka: 90 min.

Sraz: 14:00 na nádvoří Staré radnice

Protože se jedná o atraktivní akci, ale zatím vzhledem k vládním opatřením není jisté, jak se situace vyvine, je možné si zarezervovat místo a ve středu před termínem prohlídky budete kontaktováni e-mailem s pokyny k úhradě.

Bližší informace a možnost rezervace míst najdete zde.

V případě zájmu o výlet nás neváhejte kontaktovat: